למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

הקמת חברה ברשם החברות

אחד היתרונות המרכזיים שבעקבותיו אנשים רבים כמו יזמים למשל מחליטים על תהליך של הקמת חברה ברשם החברות הוא בשל העובדה שברגע שארגון מוגדר בתור חברה בע“מ, הוא הופך להיות לנפרד מהבעלים שלו. כלומר כל חברה בע“מ היא חברה נפרדת לבעליה ופועלת באופן עצמאי. מה זה אומר? זה אומר שבמידה והחברה נקלעת לצרות כלכליות, לא ניתן לתבוע את הבעלים של החברה, אלא את החברה באופן ספיציפי. יתרון נוסף שמעודד פתיחה של חברות בישראל נעוץ בכך שהמס המירבי עומד על 23 אחוזים.

מה צריך לעשות כדי להתחיל תהליך הכולל הקמת חברה ברשם החברות?

השלבים הראשונים בהקמת חברת ברשם החברות כוללים בחירת שם לחברה, ניסוח תקנון לחברה ובחירת דירקטוריון לחברה. הדירקטוריון אחראי על מגוון של תהליכים וניהול מדיניות החברה. כל הפעולות הללו למעשה מהוות את הבסיס בפרויקט חשוב כמו רישום והקמת חברה ברשם החברות.

פנייה לעורך דין

בשלבים הבאים, יהיה עלינו לפנות לעורך דין שזו המומחיות שלו ולערוך כמה מסמכים לתהליך הרישום ביניהם הגשת טופס בקשה לצורך

תהליך של הקמת חברה ברשם החברות הוא בשל העובדה שברגע שארגון מוגדר בתור חברה בע“מ, הוא הופך להיות לנפרד מהבעלים שלו
 

הקמת חברה ברשם החברות, הצהרה של בעלי המניות בחברה, הצהרה של דירקטורים, תקנון החברה אותו הכנו מראש וטופס הגשת מסמכים כולל אישור תשלום לאגרות רישום אותן שילמנו. כל הטפסים הללו מחייבים חתימה של עורך דין. עורך דין מקצועי יוכל לסייע לכם בכל התהליך, כולל הגשת הבקשה עצמה ומילוי הפרטים. את הבקשה להקמת חברה ברשם החברות ניתן להגיש או פיזית או דרך רשת האינטרנט. יש להגיש גם את אגרת הרישום שעומדת על סכום של 2,645 ש“ח למי שמשלם בדואר או בלשכה או בסכום של 2,176 ש“ח למי שבוחר לשלם מקוון.

הקמת חברה ברשם החברות ברשויות המס

כדי להתקדם עם תהליך הקמת חברה ברשם החברות חובה להגיש בקשה לרשם הם המסמכים שתיארנו לעיל. בנוסף, יש לפתוח תיק במס הכנסה, בביטוח לאומי וגם במע“מ. כדי לפתוח את התיקים הללו חייבים להגיש מסמכי התאגדות החברה, תעודת רישום של החברה, חותמת של החברה, מסמך המעיד עם קיום חשבון בנק של החברה, תעודת זיהוי של כל בעלי המניות והדירקטורים של החברה ומסמכים נוספים המעידים על קיומה של החברה כמו למשל הסכמים של שכר דירה, טפסים של פתיחת תיק וייצוג החברה ועוד.

מדוע כדאי לבחור במשרד עורכי דין המתמחה בהקמת חברה ברשם החברות ?מהו הבסיס בפרויקט חשוב כמו רישום והקמת חברה ברשם החברות

אמנם בשנים האחרונות המדינה נקטה בכל מיני צעדים מקלים במטרה לייעל את תהליך הקמת החברה, ובכל זאת, עדיין יש לא מעט מסמכים שצריך להגיש, לא מעט תשלומים וגם לא מעט החלטות שצריך לקחת. לכן, שווה להיעזר במשרד עורכי דין מקצועי המתמחה בהקמה חברות ברשם. בדרך כלל שפונים למשרד עורכי דין מקצועי השירות כולל:

  • הקמת עסק
  • מתן זכויות חתימה בגין הקמת עסק
  • הכנה ועריכה של חוזים בשלל תחומים אשר רלוונטיים לפעילות של החברה או העסק
  • שירותי ייעוץ וליווי לעסק
  • בדיקה יסודית ברשם החברות האם ניתן לרשום את החברה בשם מסוים או שהשם תפוס ויש לבחור בשם אחר
  • עריכה של כל המסמכים והחתמת הלקוחות
  • עריכה של תקנון החברה
  • העברת המסמכים לרשם
  • קבלת תעודת התאגדות מרשם החברות והעברתה ללקוח

איך בוחרים משרד עורכי דין המתמחה בתהליך הקמת חברה ברשם החברות ?כיצד ניתן לבחור משרד עורכי דין המתמחה בתהליך הקמת חברה ברשם החברות

בהיותנו בוחרים משרד עורכי דין שיטפל בתהליך הקמת חברה ברשם יש לשים לב קודם כל לניסיון של המשרד. מומלץ לבחור במשרד עם ניסיון של לפחות כמה שנים, משרד המתמחה בהכנת כל המסמכים הנדרשים בכדי להתחיל תהליך של פתיחה חברה ברשם באופן יסודי, מקצועי ויעיל ככל הניתן. בנוסף, היום יש משרדי עורכי דין אשר פותחים חברה באופן שהוא כמעט מיידי.

מאיזה גיל ניתן להקים חברה ברשם החברות?

אדם מעל גיל 18 על פי החוק יכול להקים חברה בישראל, זאת במידה ולא חלות עליו מגבלות כאלה ואחרות כמו למשל הליכים של הוצאה לפועל או פשיטת רגל.

מה עוד חשוב לדעת על הקמת עסק חדש או חברה ברשם החברות?הקמת חברה ברשם החברות בתהליך זריז, האם קיימת דרך כזו

קודם כל, לפני שמקימים עסק, צריך לשים דגש על בחירת מסגרת משפטית. יש כל מיני מסגרות אפשריות. את הבחירה צריך לעשות לפי המחזור אותו אתם משערים שיהיה לעסק שלכם. איך יודעים? לפי קהלי היעד אליהם אתם מכוונים לפנות, לפי תחום הפעילות של העסק ועוד כל מיני קריטריונים שכדאי לקחת אותם בחשבון. יש המון אנשים שרוצים להקים חברה בע“מ אבל לאחר בירור ראשוני מגלים כי בכלל יתאים להם להקים עוסק פטור, עוסק מורשה או עסק עם שותפות.

הקמת חברה ברשם החברות בתהליך אקספרס יש דבר כזה?

אם בוחרים את משרד עורכי הדין הנכון, בהחלט ניתן להקים חברה תוך מספר שעות, אבל זה חייב להיות משרד מיומן, מקצועי, עם המון ניסיון ועם הקשרים המתאימים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל