למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

הקמת חברה בארה"ב

הקמת חברה בארהבהקמת חברה בארה"ב

הקמת חברה בארה"ב והקמת חברה בישראל הם שני דברים שונים, וזאת משום שכל מדינה מכתיבה את הכללים שלה להקמת חברה בשטחה. במאמר זה נרחיב אודות הקמה של חברה בארצות הברית ונעדכן מהם היתרונות של השכרת שירותיה של חברה מקצועית שתעזור בפעולה זאת לעומת הקמה עצמאית. קריאה נעימה.

 

רפורמת המס של טראמפ

הרפורמה שהנהיג טראמפ בכל הקשור אל מיסוי מוביל ישראלים רבים להחליט להקים חברה במעצמה זאת. טרם טראמפ הנהיג את הרפורמה ארצות הברית לא נגעה בכל הקשור אל המיסוי שנים רבות. משום שהיא לא הנהיגה ירידה של המיסוי היא הפכה פחות תחרותית. טראמפ שינה את כל התמונה, שכן מס חברות ירד באופן משמעותי ל – 21% (לפני כן המיסוי היה 35%). יתרון נוסף של חברות הוא שבעלי החברה יכולים לנכות במיידית סכומים הקשורים אל מכונות וציוד לעסק. בנוסף, במסגרת אותה רפורמה גם הונהגה הורדת שיעורי המס המקסימלי לעצמאים ועוד. יתרונות נוספים הם ההימנעות ממס עיזבון על משקיעים זרים, ההגנה המשפטית והיכולת להרחיב את הפעילות העסקית לשווקים שונים.. 

 

חוק ה- GILTI

במסגרת חוק זה המכונה 'חוק GILTI', נקבע מס שנתי בגין הכנסה GILTI. Global Intangible Low) Taxed Income ). האנשים הנכללים תחת מס זה הינם אזרחים אמריקאים אשר גרים בתוך ארה"ב ומחוצה לה ולתושבי ישראל בעלי אזרחות אמריקאית. 

נקודות חשובות ושיקולים – הקמת חברה בארצות הברית

טרם ההחלטה להקים חברה בארצות הברית חשוב לדעת את חוקי המס בארצות הברית ואת כל היבטי הקמת חברה שם וזאת על מנת להגיע למסקנה האם באמת משתלם להקים חברה בארה"ב או שמא עדיף להקימה בארץ. כאן חשוב לקחת בחשבון את הנקודות החשובות הבאות:

 • עלויות – יש לקחת בחשבון שהעלויות של הקמת עסק/חברה שונה בישראל, ארה"ב ומדינות נוספות וחשוב לדעת במדויק את העלות של הקמת חברה וזאת על מנת להגיע להחלטה הנכונה.
 • מיסוי – מדיניות המיסוי גם שונה ממדינה למדינה. לא בכל מדינה חובה לדווח לרשויות המס. בארה"ב, כן. בארצות הברית יש מדינות אשר מחייבות את בעלי החברה להגיש דו"חות מס על מנת להבטיח שהחברה תישאר פעילה.
 • סוגי חברות – בארה"ב ניתן לפתוח סוגים שונים של חברות, אם הכוונה היא לתאגיד או חברה בע"מ. 

כמו כן, חשוב לזכור שארצות הברית היא פדרציה הכוללת 50 מדינות, מחוז פדרלי וטריטוריות והקמת החברה תהיה באחת מאותן מדינות. רבים בודקים תחילה את המערכת המשפטית של אותה מדינה והעלויות השונות בה טרם הם מחליטים באיזו אחת ממדינות ארה"ב משתלם להם להקים חברה.

 

פתיחת תאגיד בארצות הברית

נכון להיום ניתן לפתוח בארצות הברית תאגיד או חברה בע"מ. תאגיד אינו יכול להיות חברת ביטוח, מוסד פיננסי או חברה שעיקרה מכירות בינלאומיות. חשוב לדעת ששיעור המס על הרווחים של התאגיד הינו 21%. באם אותו תאגיד מקיים פעילות הארצות הברית הוא חייב לדווח על כך ובמקרים רבים יש לקחת בחשבון את החבות מס על פעילות זאת. מנגד, באם מקימים תאגיד אמריקאי ניתן להחליט שהוא יחשב כ חברה שקופה לצרכי מס אמריקאי ועל ידי כך ההכנסות של אותה חברה יחויבו במס על ידי בעלי המניות.

 

סוגי תאגידים

ישנם סוגים שונים של תאגידים בארצות הברית :

 • שותפות מוגבלת שותפות זו מוכרת בראשי התיבות LLP. כאן המיסוי חל ברמת השותפים. 
 • חברה בערבון מוגבל – ראשי תיבות LLC. כאן מדובר על גוף שקוף שבעלי הזכויות בו נקראים 'חברים'. המיסוי של גוף זה לפי שיעור מס שולי החל על יחידים בארצות הברית. חברה בע"מ זאת אינה מנפיקה מניות. כאן ניתן לבחור לדווח כ – S CORP , כשותפות או כיישות שאינה קיימת וזאת לצרכי מס. 
 • C COPR – חברה בע"מ. המיסוי של החברה נעשה בנפרד מהמיסוי של בעליה. שיעור המיסוי יהיה 21%. (שיעור מס אחיד). 
 • S CORP – תחילתו של תאגיד זה תמיד יהיה  כ – CCORP ורק לאחר 75 ימים ניתן לבקש להפוך ל – S CORP. בעלי המניות תמיד יהיו חייבים להיות ישראלי שמחזיק בגרין קארד או בויזה מיוחדת. כאן הכוונה אל חברה שקופה שהכנסותיה מחויבות במס בידי בעלי המניות. תאגיד זה יצטרך לדווח על הכנסות החברה בסיום כל שנת מס. אך לחברה אין חבות מס. לעומת זאת, בעלי המניות של החברה יהיו חייבים בדיווח הכנסותיהם מהתאגיד ותשלום מיסוי לרשויות ארצות הברית בהתאם  לשיעורי המס שלהם בדוחות האישיים. 

 

הקמת חברה LLC בארצות הברית

 1. מיקום – הצעד הראשון יהיה לבחור היכן אתם מעוניינים להקים את החברה שלכם. כל מדינה והרגולציה שלה ולכן חשוב לבדוק קודם לכן מהי המדינה המתאימה ביותר לחברה שלכם. בעת בדיקה מקדימה יש לברר מהם התנאים לרישום החברה באותה מדינה, מהי האגרה, מהו המיסוי והאם יש מיסים נוספים. 
 2. מיסוי – כל מדינה והיבטי המיסוי ולכן חשוב לבחון את המדינות השונות ולבחור במדינה המתאימה להקמת החברה שלכם בארצות הברית.
 3. שם – הצעד הבא יהיה בחירה של שם לחברה אותה אתם עומדים להקים בארצות הברית. גם כאן הבירוקרטיה שונה בכל אחת מהמדינות. תמיד יש לוודא שהשם בו מעוניינים לחברה אכן פנוי ולקחת בחשבון שהשם של החברה תמיד יסתיים בראשי התיבות LLC.
 4. טפסים – השלב הבא יהיה מילוי והגשת טפסי התאגדות. טפסים אלו יכללו את כל הקשור אל שם החברה והשם של בעלי החברה. מהי המטרה של החברה. מהי הכתובת שלה ועוד. חשוב לקחת בחשבון שבעת הגשת המסמכים השונים תדרשו לשלם אגרה.
 5. תקנון – בחלק מהמדינות יידרש מכם להכין תקנון אשר יכלול  את מבנה החברה, שמות השותפים. חלוקת הבעלות בחברה. מטרת החברה. אחוזי חלוקת הרווחים וההפסדים בין השותפים, שינויי בעלות אפשריים ועוד.

EIN – Employer Identification Number או מספר זיהוי מעסיק  היא ה – ח.פ. או הת.ז העסקי לצרכי מס של גופים עסקיים בארצות הברית. שם נוסף של ה – EIN הוא Employer Identification Number. יש להנפיק מספר זה שכן הוא חיוני לכל פעולה עסקית ברשות המיסים של ארצות הברית.

הקמת חברה בארה"ב – עצמאית או באמצעות מומחים?

רבים שואלים את עצמם האם כדאי להם לבצע את הפעולות של הקמת חברה בארצות הברית בעצמם או שמא הכי חכם יהיה לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום. כאן חשוב להבין שהקמת חברה במדינה זרה מחייבת בניית תכנית עסקית. בדיקות שונות, בירוקרטיה סבוכה, מילוי מסמכים באופן נכון, הכרת מושגים והליכים של אותה מדינה בה מעוניינים להקים חברה, הכנת דו"חות ועוד. אי הכרת הבירוקרטיה של אותה מדינה והליך הקמת חברה באותה מדינה בה מעוניינים, יכולה להוביל לטעויות רבות והליך ארוך וסבוך.

השכרת מומחים בתחום הקמת חברות בארצות הברית תוביל לפתיחה של חברה בצורה בטוחה. החברה שעיקר המומחיות שלה הוא ליווי בהקמת חברות בארה"ב תעזור לכם להבין מה סוג החברה המתאימה לכם, מהי המדינה המתאימה ביותר לצרכי פתיחת החברה שלכם, מהם חוקי המיסוי במדינה הנבחרת, מהו הליך הקמת חברה, שליחת טפסים ללקוח וטיפול בכל ההליך אל מול הגופים הרלוונטיים בארצות הברית והנפקת מספר EIN תוך פרק זמן קצר של כשבועיים ימים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל