למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

תרגום מסמכי חברה לאנגלית

שירותי עריכת דין ונוטריון נצטרך לקבל לפחות פעם אחת אם לא יותר בחיינו כאנשים פרטיים, ועוד יותר במידה ואנחנו מנהלים תאגיד או עמותה. בעלי עסקים, ארגונים וחברות המנהלים את הפעילות העסקים או הארגונית שלהם מול גופים אחרים בארץ ובחו"ל שאינם דוברי עברית, צריכים לדאוג כי התרגום משפה לשפה נעשית בצורה מקצועית, מדויקת, שאינה משתמעת לשני פנים והכי חשוב, שומרת על הכוונה המקורית של מסמך המקור. כמו כן חייבים לוודא שהתרגום יהיה מקובל בגופים רשמיים בחו"ל, כלומר הוא חייב להיות תרגום נוטריוני. בעזרת שירותי תרגום נוטריוני דרך נוטריון ועורך דין יצחק גולדשטיין תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות כמו חתימה על מסמכים, תרגום של חוזים, תרגום נסח חברה לאנגלית ועוד.

 

סמכויות עורך דין ונוטריון

נוטריון הוא למעשה עורך דין שיש בסמכותו לחתום על מסמכים ולאשר טפסים בעלי תוקף משפטי. תאגידים וארגונים עושים בכך שימוש נרחב לצורך הרחבת הפעילות שלהם מול גורמים שונים בארץ ובחול. לכן יש צורך לתרגם חלק גדול מהמסמכים והטפסים שלהם, כמו תרגום תדפיס נסח רשם החברות, תעודת התאגדות חברה, דוחות כספיים ועוד לאנגלית על מנת לתת להם תוקף חוקי ורשמי עם אותם גורמים בחו"ל.

 

תרגום של תעודת התאגדות לאנגלית

מבין שירותים שעורך דין נוטריון יכול לספק להם זה תרגום תעודת התאגדות לאנגלית. תעודת התאגדות של ארגון או חברה זה מסמך שרשם החברות מספק בסיום הרישום של החברה, ולמעשה מעיד על ההקמה שלה. תעודה זו מכילה הן את שמה של החברה גם בעברית וגם באנגלית עם הסיומת המפורסמת בע"מ, המספר שלה וכמו כן התאריך בו החלה להתאגד. התרגום הזה נפוץ במיוחד במקרים של פתיחת חשבון בנק עבור החברה. כמו כן, יש צורך להציג את תעודת ההתאגדות אל מול גופים שונים בחו"ל, כמו מול בנקים או גופים פרטיים בהם עורכים חוזה התקשרות, פתיחת חשבונות עסקיים בחוץ לארץ ועוד.

 

תרגום תקנון חברה לאנגלית

חברה ישראלית שנסחרת בחוץ לארץ ומיוחד בארצות הברית צריכה כמובן להסדיר את כלל התצהירים, המסמכים והרישומים שלה בצורה רשמית על מנת שהם יהיו קבילים מבחינה חוקית ומוסדרת בשפה אחרת המדוברת באותו מקום בה מתנהלת הפעילות, ובפרט אנגלית. היום חברות, ארגונים ועסקים יותר ויותר פונים לפתח את הפעילות העסקית שלהם בחוץ לארץ וארצות הברית זהו יעד אטרקטיבי במיוחד. לכן, ישנה חשיבות מכרעת לשירותי תרגום משפטי ובמיוחד תרגום תקנון חברה לאנגלית.

 

תרגום נסח רשם החברות באנגלית

על מנת ליצור מערך מסודר ומעוגן בחוק בארץ ובחו"ל יש לכל ארגון וחברה המרחיבה את פעולותיה מעבר לים לבקש עזרת נוטריון ועורך דין יצחק גולדשטיין בנוגע לשירותי התרגום המשפטיים המקצועיים. כאן תוכלו לבצע פעולות משפטיות חשובות כמו תרגום נסח חברה לאנגלית, תרגום תקנון חברה באנגלית, תרגום תעודת התאגדות לאנגלית, תרגום רשם החברות באנגלית ועוד מגוון הליכים משפטיים חשובים.

צריכים סיוע משפטי בהתנהלות מול רשויות חוק בארץ, בחו"ל בכלל או בארצות הברית בפרט? זה הזמן לפנות אל נוטריון ועורך דין יצחק גולדשטיין ולקבל שירות מקצועי, אמין ומתחשב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

בלוג

מכתב התראה

מכתב אזהרה הוא מסמך שנשלח לאדם פרטי או חברה בגין הפרת חוזה, או בגין הפרת חוק אחרת, כמו גם במקרים בהם יש צורך להתריע גורם

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

מכתב התראה

מכתב אזהרה הוא מסמך שנשלח לאדם פרטי או חברה בגין הפרת חוזה, או בגין הפרת חוק אחרת, כמו גם במקרים בהם יש צורך להתריע גורם

רישום שותפות

רישום שותפות הוא תהליך יצירת קשר עסקי בין שתי חברות, אנשים פרטיים או בין גורמים אחרים, כאשר כל חברה או גורם מתחייבים לאי-אלו התחייבויות שונות

אימות חתימה נוטריוני ב{HEBROW}

הסכם שותפות מחיר

הסכם שותפות הוא חוזה המחייב שני צדדים או יותר לעבוד יחד למשימה ספציפית, למטרת פתיחת עסק, מתן שירותים משותפים, למטרת שכירות בדירה ועוד. ישנם סוגים