למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

עלות הקמת חברה בחו"ל

במציאות של ימינו בה עסקים פועלים בין יבשות והאינטרנט מקרב בין עסקים לשווקים, הקמת חברה בחו"ל במקרים מסוימים היא האופציה הטובה והיעילה ביותר. הקמת חברה בחו"ל מקנה לבעלי עסקים ויזמים יתרונות רבים והזדמנויות מגוונות, בין אם מדובר על פעילות עסקית במדינה מסוימת ובין אם מדובר על מיסוי ורגולציה. היתרונות הכלולים בהקמת חברה בחו"ל משתנים ממדינה למדינה, לפני שאתם מחליטים באיזה מדינה כדאי להקים את החברה אנו ממליצים לכם לערוך השוואה בין המדינות ורק לאחר בדיקה מעמיקה להחליט איזה מדינה היא הרלוונטית ביותר.

הקמת חברה בחו"ל

במהלך השנים לנושא של הקמת חברה בחו"ל ( חברת Off-Shore) נוצר תדמית רעה ולא מכובדת, במיוחד סביב הנושא של מקלטי מס,חשוב לדעת כי כיום הקמת חברה בחו"ל היא נושא שלא מתאים רק לעשירים וחברות ענק, כיום העלות מתאימה לכל איש עסקים העלמות מס ופעולות עסקיות שמטרתן לא ברורה, אך בפועל המציאות היא שונה לגמרי ובחלק גדול מהמקרים הקמת חברה בחו"ל היא חלק מתוכנית עסקית לגיטימית ויעילה.

ישנם מצבים רבים בהם בעל עסק או יזם יקימו חברה בחו"ל, במדינה שנחשבת מקלט מס, אך תוכנית הפעולה ותכנון המס הם חוקיים ותקינים והינם חלק מתוכנית עסקית לגיטימית ואמיתית. כמו כן, מספר המדינות אשר מוגדרות כמקלטי מס הולכות הולך וקטן.

מיסוי תאגידים בינלאומיים הוא נושא בעל משקל רב ורציני בשיח הציבורי והכלכלי העולמי. לכן ישנה חשיבות רבה להקמת החברה בתהליך חוקי, מחושב ותקין. אנו ממליצים לכם לעבור את תהליך זה בליווי של אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום.

חשוב לדעת כי כיום הקמת חברה בחו"ל היא נושא שלא מתאים רק לעשירים וחברות ענק – זאת בשל ההפיכה של עולם העסקים והמסחרכל מדינה קובעת לעצמה את החוקים בקשר להקמת חברות והעלות לכך, על ידי בעלים זרים או משקיעים שאינם אזרחים של אותה המדינה לגלובלי ונרחב הרבה יותר מבעבר. גם לעסקים קטנים, יזמים ואנשים פרטיים יש את האפשרות להקים חברה בחו"ל, בצורה חוקית וחכמה אשר תתרום למטרות העסקיות ותאפשר תכנון מס בצורה האידיאלית לצד יתרונות נוספים.

מי יכול להקים חברה בחו"ל

כל מדינה קובעת לעצמה את החוקים בקשר לרישום חברות על ידי בעלים זרים או משקיעים שאינם אזרחים של אותה המדינה, אך בגדול, כל אזרח או תושב של מדינת ישראל רשאי להקים חברה בחו"ל ולרשום אותה בהתאם לחוק הקיים באותה המדינה. מדינות הנחשבות מקלטי מס, מדינות הנחשבות מקלטי מס חלקיים וגם מדינות אשר אינן נחשבות מקלטי מס רוצות למשוך אליהן משקיעים זרים – בשל כך הן מאפשרות למשקיעים זרים להקים חברה במדינה.

כיום, מרבית המשקיעים הזרים מקימים חברה בחו"ל עקב שיקולים עסקיים, עקב שיקולי מס ועקב שיקולים פיננסיים – כמובן שהכל צריךחלק מן הסיבות שבגללן מקימים חברה בחו"ל הן גיוס הון מקרנות זרות והקמה של פעילות עסקית חדשה להיעשות בהתאם לחוק הקיים באותה מדינה.

תהליך זה מתאים בעיקר לחברות המקיימות עסקים בינלאומיים, גם אם במדינה בה החברה החדשה עתידה לקום וגם אם במדינות אחרות ברחבי העולם.

חלק מן הסיבות שבגללן מקימים חברה זרה בחו"ל הן: גיוס הון מקרנות זרות, הקמה של פעילות עסקית חדשה, לצורך מהלכים אשר יתרמו להגדלת הפעילות העסקית, לצורך הוזלה בתשלומי המס בשל פעילות עסקית בינלאומית, לצורך קיום של פעילות עסקית ללא קשר ישיר לישראל ועוד.

סוגי מדינות שונים להקמת חברה בחו"ל

בגדול, ניתן לחלק את המדינות בהן קיימת האפשרות להקים חברה בבעלות זרה לשלושה סוגים עיקריים, חלוקה זו נוגעת בעיקר לגובהמדינות רגילות הן מדינות בהן קיימת האפשרות להקים חברה בבעלות זרה, בדרך כלל חברה מוקמת במדינה מסוג זה לצורך פעילות עסקית באותה מדינה ועלות הקמת החברה נקבעת בכל מדינה המיסוי על חברות זרות באותה מדינה ולקושי בהקמת החברה באותה מדינה.

שלושת הסוגים העיקריים הם:

  • מדינות רגילות – מדינות רגילות הן מדינות בהן קיימת האפשרות להקים חברה בבעלות זרה, בדרך כלל חברה מוקמת במדינה מסוג זה לצורך פעילות עסקית באותה מדינה או באזור שלה. מדינות מסוג זה מאופיינות בתשלומי מס גבוהים יחסית וברגולציה מבוססת ומוגדרת.
  • מדינות בעלות פיקוח מתון ומערכת מיסוי מתונהבסוג זה של מדינות נכללות מדינות גדולות ומפותחות כמו למשל בריטניה והולנד וגם מדינות קטנות יותר כמו למשל איסלנד, לוקסמבורג. מדינות מסוג זה הן מדינות בהן קל יותר להקים חברה, תשלומי המס הם נמוכים והרגולציה פחות מבוססת.
  • מדינות המוגדרות מקלטי מס – מדינות מסוג זה הן ברוב המקרים מדינות קטנות בעלות משאבים מעטים אשר ברצונם למשוך אל המדינה משקיעים זרים וחברות זרות כדי להכניס מט"ח לכלכלת המדינה. במדינות הללו תהליך הקמת החברה הינו פשוט מאוד ומהיר. מדינות מסוג זה ידועות בתשלומי מס נמוכים מאוד ואפילו אפסיים בחלק מן המדינות. חלק גדול מן המדינות הללו אינן חולקות בקלות מידע עם מדינות אחרות בקשר לחברות הרשומות בהן ובקשר לפעילות הפיננסית שלהן. חלק מן המדינות הנחשבות מקלטי מס הן: איי הבתולה, איי בהאמה, קפריסין, הרפובליקה הדומיניקנית , איי גרנזי, איי מאן, ג'רזי, איי מרשל, איי מאוריציוס, נביס, פנמה, איי סיישל, סנט לוסיה, סנט וינסנט והגרנדינים, איי טרקס וקייקוס ועוד מדינות נוספות.

עלות הקמת חברה בחו"ל

ניתן לומר כי העלות של הקמת חברה בחול נעה בין 700 דולר ל 5000 דולר, העלות נקבעת בהתאם למיקומה של החברה ובהתאם לכמות המתווכים אשר לוקחים חלק בתהליך הקמת החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל