הקמת חברה בגרמניה

למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

אנחנו שומעים על גרמניה כמעט כל יום, נדמה ששם הרבה יותר ורוד. המחירים הרבה יותר נמוכים ונדמה שלחיות שם לפעמים נשמע לנו די מעניין. אבל מה בנוגע אל הקמת חברה בגרמניה? האם המחירים העסקיים שם יותר נוחים מאשר בארץ? בגדול, כן. יש הרבה השלכות לפתיחת חברה בחו"ל, זה לא פשוט בכלל להגיע לארץ שאתה לא מכיר את השפה, אבל לפעמים הפוטנציאל הרווחי הוא הרבה יותר גדול ממה שאתם חושבים. לא מעט ישראלים בוחרים להקים חברה בחו"ל, בפרט בגרמניה. הקמת חברה בגרמניה מעניקה לנו יתרונות רבים שלצערנו, לא נוכל למצוא בארץ. במיוחד אחרי תקופת הקורונה אנחנו מבינים עד כמה קשה להקים עסק בארץ, אז למה שלא נעשה את זה בחו"ל?

למה דווקא גרמניה?

גרמניה נמצאת במרכז-מערב אירופה. מדובר על מדינה ריבונית שכוללת בתוכה 16 מדינות המתנהלות באופן עצמאי. למיקום הגיאוגרפיהמחירים הרבה יותר נמוכים ונדמה שלחיות שם לפעמים נשמע לנו די מעניין. אבל מה בנוגע אל הקמת חברה בגרמניה של גרמניה יש יתרונות רבים והיא נחשבת למעצמה כלכלית, היא הכלכלה הרביעית בגודלה בעולם. אוכלוסיית גרמניה מונה כיום כמעט 82 מיליון תושבים, כפול כמה וכמה מישראל. הכלכלה בגרמניה מתנהלת בשוק חופשי וקפיטליסטי. מדובר על כלכלה מאוד חדשנית, המדינה תומכת בעסקים ונדמה כי המקום הנכון ביותר לפתוח עסק הוא בגרמניה. מדובר על מדינה אשר מובילה מבחינת יזמות של האיחוד האירופי והיא פועלת בשיתוף פעולה עם הסכמי במסחר במדינות השכנות. כיאה לגרמניה, תהליך הקמת חברה בגרמניה הוא מאוד מסודר ויש לכך יתרונות פיננסיים רבים, במיוחד בשל עצם היות גרמניה חברה באיחוד האירופי.

איך עובד תהליך הרישום?

לאחר שהצלחנו להבין את הכדאיות שיש עבור הקמת חברה בגרמניה, הגיע הזמן להתחיל בתהליך עצמו. נשמע מאוד מפחיד להקיםתהליך הקמת חברה בגרמניה הוא מאוד מסודר ויש לכך יתרונות פיננסיים רבים, במיוחד בשל עצם היות גרמניה חברה באיחוד האירופי חברה בחו"ל, אבל התהליך לא אמור להיות כל כך מסובך אם אתם עושים אותו נכון. בתור התחלה, אנחנו ממליצים לא לעבור את התהליך לבד. יש היום חברות רבות אשר מתמחות בהקמת חברות בחו"ל. עליכם למצוא חברה אשר חלק מתחום ההתמחות שלה עוסק עם הקמת חברה בגרמניה. התהליך שאתם צריכים לעבור ברובו מקוון. בתור התחלה, עליכם לקחת בחשבון מה שם החברה שאתם רוצים. כאשר אתם ניגשים להגשת הטפסים עבור רשם החברות, אתם צריכים להגיש בין שלושה עד חמישה שמות לחברה שלכם. הסיבה לכך ברורה, במקרה בו כל הטפסים שלכם נכונים, אבל השם תפוס או אין לו הרשאה, אתם תקבלו דחייה מטעם רשם החברות. במקרה בו יש לכם אלטרנטיבות, זה יכול לזרז את התהליך.

השלב הבא שאתם צריכים לעשות הוא להגיש את כל הטפסים הרלוונטים, בעלי המניות בחברה, משקיעים, בעל החברה וכן הלאה. כל פרטי הזיהוי צריכים להיות מדויקים ואנחנו ממליצים לכם אם יש לכם שותפים גם לדאוג למסמך אשר מעיד על הלך הרוחות בעסק. בדרך הזאת אתם יכולים למצוא השלכות משפטיות במקרה של סכסוך או כל בעיה אחרת שעלולה לצוץ. את המסמכים אתם חייבים להגיש ולהכין בליווי עורך דין, ככה הם יהיו תקפים מול בית משפט לענייני עבודה.

מה היתרון הבולט של הקמת חברה בגרמניה?

היתרון הבוהק ביותר עבור כל המשקיעים ובעלי העסקים מחולק לשניים. האחד הוא עניין המיסוי, אין כפל מיסוי בדרך כלל בגרמניה,עליכם למצוא חברה אשר חלק מתחום ההתמחות שלה עוסק עם הקמת חברה בגרמניה למעט מקרים מאוד חריגים. ברגע בו כל ההנהלה של העסק שלכם מתבצעת בגרמניה, אתם תשלמו מיסוי בהתאם לכך. היתרון הוא שבגרמניה אתם לא משלמים מיסים גבוהים כמו שאנחנו משלמים בארץ. המיסוי בארץ יכול להגיע לכ-23% ואילו בגרמניה, המיסוי הוא פחות בחצי לפחות. כמובן, זה עדיין תלוי בסוג העסק.

כמו כן, יש לנו כמות של לקוחות הרבה יותר גבוהה. בארץ התחרות היא מאוד קשה, עסק כמו שלכם יש עוד עשרות. עם זאת, גם בגרמניה המצב הוא כזה ואפילו מעט יותר. למרות זאת, הלקוחות הפוטנציאליים יהיו בכמות גדולה יותר. המחיר של הספקים הוא יותר נמוך ולכן, הקמת חברה בגרמניה הופכת להרבה יותר משתלמת.

ניהול רחוק

חשוב לציין, כדי שלא תצטרכו לשלם מיסים אתם צריכים לדאוג לכם שהתשתית של העסק שלכם תהיה במדינה בה אתם נמצאים. עם

הקמת חברה בגרמניה כוללת בדרך כלל רק תשלום אגרות. מדובר על 2 אגרות, אחת שנתית ואחת חד פעמית

זאת, אתם לא חייבים להיות נוכחים בעסק לאורך כל הזמן. יש היום חברות אשר יכולות לסייע לכם בכל הנוגע לאחזקת העסק גם כאשר אתם לא נמצאים במקום. ברגע בו אחד השותפים שלכם או אתם נמצאים בגרמניה, יכולה להתלוות אליכם חברה מקצועית אשר יודעת להתנהל עם הקמת חברה בגרמניה.

כמה זה עולה לכם?

הקמת חברה בגרמניה כוללת בדרך כלל רק תשלום אגרות. מדובר על 2 אגרות, אחת שנתית ואחת חד פעמית. הסכום של שתי האגרות לא אמור לעלות על 3,000 ש"ח בדרך כלל. כמו כן, יש לכם בוודאי עוד הוצאות שוטפות על העסק וההקמה שלו. לכן, חשוב תמיד לעשות תוכנית עסקית כדי לוודא את כל ההשלכות הכלכליות של הקמת חברה בגרמניה.

אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו
תרגום מסמכי חברה

בשעה טובה התקדמתם ליצירת שיתופי פעולה עם חברה בינלאומית גדולה שנמצאת בחו"ל, ולכן עומדת בפניכם האפשרות להרחיב את הפעילות העסקית של החברה שלכם, להגיע לקהל

הקמת חברה משפחתית
הקמת חברה משפחתית

חברה משפחתית היא כמו חברה בע"מ אך המיסים שלה מחושבים בצורה אחרת. מהי חברה משפחתית? למה להקים חברה משפחתית? מה התהליך של הקמת חברה משפחתית

הקמת חברה באסטוניה
הקמת חברה באסטוניה

ישראלים רבים מעוניינים להקים חברות בחו"ל, מסיבות שונות כאשר המרכזיות ביניהן יהיו נוחות ומיסים. כך גם באסטוניה שממוקמת באזור הבלטי שבצפון אירופה. אז למה להקים

הקמת חברה במקלטי מס
הקמת חברה במקלטי מס

ישראלים רבים מעוניינים להקים חברות במדינות שונות ברחבי העולם. יש לכך סיבות שונות. אחת הסיבות לכך היא להוריד את שיעור המס שיש לשלם על ידי

074-7765923