למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

הקמת חברה בגרמניה

אנחנו שומעים על גרמניה כמעט כל יום, נדמה ששם הרבה יותר ורוד. המחירים הרבה יותר נמוכים ונדמה שלחיות שם לפעמים נשמע לנו די מעניין. אבל מה בנוגע אל הקמת חברה בגרמניה? האם המחירים העסקיים שם יותר נוחים מאשר בארץ? בגדול, כן. יש הרבה השלכות לפתיחת חברה בחו"ל, זה לא פשוט בכלל להגיע לארץ שאתה לא מכיר את השפה, אבל לפעמים הפוטנציאל הרווחי הוא הרבה יותר גדול ממה שאתם חושבים. לא מעט ישראלים בוחרים להקים חברה בחו"ל, בפרט בגרמניה. הקמת חברה בגרמניה מעניקה לנו יתרונות רבים שלצערנו, לא נוכל למצוא בארץ. במיוחד אחרי תקופת הקורונה אנחנו מבינים עד כמה קשה להקים עסק בארץ, אז למה שלא נעשה את זה בחו"ל?

למה דווקא גרמניה?

גרמניה נמצאת במרכז-מערב אירופה. מדובר על מדינה ריבונית שכוללת בתוכה 16 מדינות המתנהלות באופן עצמאי. למיקום הגיאוגרפיהמחירים הרבה יותר נמוכים ונדמה שלחיות שם לפעמים נשמע לנו די מעניין. אבל מה בנוגע אל הקמת חברה בגרמניה של גרמניה יש יתרונות רבים והיא נחשבת למעצמה כלכלית, היא הכלכלה הרביעית בגודלה בעולם. אוכלוסיית גרמניה מונה כיום כמעט 82 מיליון תושבים, כפול כמה וכמה מישראל. הכלכלה בגרמניה מתנהלת בשוק חופשי וקפיטליסטי. מדובר על כלכלה מאוד חדשנית, המדינה תומכת בעסקים ונדמה כי המקום הנכון ביותר לפתוח עסק הוא בגרמניה. מדובר על מדינה אשר מובילה מבחינת יזמות של האיחוד האירופי והיא פועלת בשיתוף פעולה עם הסכמי במסחר במדינות השכנות. כיאה לגרמניה, תהליך הקמת חברה בגרמניה הוא מאוד מסודר ויש לכך יתרונות פיננסיים רבים, במיוחד בשל עצם היות גרמניה חברה באיחוד האירופי.

איך עובד תהליך הרישום?

לאחר שהצלחנו להבין את הכדאיות שיש עבור הקמת חברה בגרמניה, הגיע הזמן להתחיל בתהליך עצמו. נשמע מאוד מפחיד להקיםתהליך הקמת חברה בגרמניה הוא מאוד מסודר ויש לכך יתרונות פיננסיים רבים, במיוחד בשל עצם היות גרמניה חברה באיחוד האירופי חברה בחו"ל, אבל התהליך לא אמור להיות כל כך מסובך אם אתם עושים אותו נכון. בתור התחלה, אנחנו ממליצים לא לעבור את התהליך לבד. יש היום חברות רבות אשר מתמחות בהקמת חברות בחו"ל. עליכם למצוא חברה אשר חלק מתחום ההתמחות שלה עוסק עם הקמת חברה בגרמניה. התהליך שאתם צריכים לעבור ברובו מקוון. בתור התחלה, עליכם לקחת בחשבון מה שם החברה שאתם רוצים. כאשר אתם ניגשים להגשת הטפסים עבור רשם החברות, אתם צריכים להגיש בין שלושה עד חמישה שמות לחברה שלכם. הסיבה לכך ברורה, במקרה בו כל הטפסים שלכם נכונים, אבל השם תפוס או אין לו הרשאה, אתם תקבלו דחייה מטעם רשם החברות. במקרה בו יש לכם אלטרנטיבות, זה יכול לזרז את התהליך.

השלב הבא שאתם צריכים לעשות הוא להגיש את כל הטפסים הרלוונטים, בעלי המניות בחברה, משקיעים, בעל החברה וכן הלאה. כל פרטי הזיהוי צריכים להיות מדויקים ואנחנו ממליצים לכם אם יש לכם שותפים גם לדאוג למסמך אשר מעיד על הלך הרוחות בעסק. בדרך הזאת אתם יכולים למצוא השלכות משפטיות במקרה של סכסוך או כל בעיה אחרת שעלולה לצוץ. את המסמכים אתם חייבים להגיש ולהכין בליווי עורך דין, ככה הם יהיו תקפים מול בית משפט לענייני עבודה.

מה היתרון הבולט של הקמת חברה בגרמניה?

היתרון הבוהק ביותר עבור כל המשקיעים ובעלי העסקים מחולק לשניים. האחד הוא עניין המיסוי, אין כפל מיסוי בדרך כלל בגרמניה,עליכם למצוא חברה אשר חלק מתחום ההתמחות שלה עוסק עם הקמת חברה בגרמניה למעט מקרים מאוד חריגים. ברגע בו כל ההנהלה של העסק שלכם מתבצעת בגרמניה, אתם תשלמו מיסוי בהתאם לכך. היתרון הוא שבגרמניה אתם לא משלמים מיסים גבוהים כמו שאנחנו משלמים בארץ. המיסוי בארץ יכול להגיע לכ-23% ואילו בגרמניה, המיסוי הוא פחות בחצי לפחות. כמובן, זה עדיין תלוי בסוג העסק.

כמו כן, יש לנו כמות של לקוחות הרבה יותר גבוהה. בארץ התחרות היא מאוד קשה, עסק כמו שלכם יש עוד עשרות. עם זאת, גם בגרמניה המצב הוא כזה ואפילו מעט יותר. למרות זאת, הלקוחות הפוטנציאליים יהיו בכמות גדולה יותר. המחיר של הספקים הוא יותר נמוך ולכן, הקמת חברה בגרמניה הופכת להרבה יותר משתלמת.

ניהול רחוק

חשוב לציין, כדי שלא תצטרכו לשלם מיסים אתם צריכים לדאוג לכם שהתשתית של העסק שלכם תהיה במדינה בה אתם נמצאים. עם

הקמת חברה בגרמניה כוללת בדרך כלל רק תשלום אגרות. מדובר על 2 אגרות, אחת שנתית ואחת חד פעמית

זאת, אתם לא חייבים להיות נוכחים בעסק לאורך כל הזמן. יש היום חברות אשר יכולות לסייע לכם בכל הנוגע לאחזקת העסק גם כאשר אתם לא נמצאים במקום. ברגע בו אחד השותפים שלכם או אתם נמצאים בגרמניה, יכולה להתלוות אליכם חברה מקצועית אשר יודעת להתנהל עם הקמת חברה בגרמניה.

כמה זה עולה לכם?

הקמת חברה בגרמניה כוללת בדרך כלל רק תשלום אגרות. מדובר על 2 אגרות, אחת שנתית ואחת חד פעמית. הסכום של שתי האגרות לא אמור לעלות על 3,000 ש"ח בדרך כלל. כמו כן, יש לכם בוודאי עוד הוצאות שוטפות על העסק וההקמה שלו. לכן, חשוב תמיד לעשות תוכנית עסקית כדי לוודא את כל ההשלכות הכלכליות של הקמת חברה בגרמניה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל