למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

פתיחת עוסק מורשה אונליין – אתם כבר לא חייבים להתרוצץ במסדרונות מע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה

חושבים לעזוב את עבודתכם כשכירים ולפתוח עסק? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין. הליך פתיחת עוסק מורשה מחייב את בעל העסק הטרי להתמודד עם לא מעט טפסים של ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה. אז רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך, חשוב שתכירו את כל הדגשים החשובים, השיטות השונות להשלמת הרישום וזמני ההמתנה עד לקבלת האישור המיוחל.

פתיחה עצמאית לעומת פתיחה בסיוע רואה חשבון מוסמך

ראשית, חשוב להקדים ולומר כי כל הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין יכול להיעשות על ידי רואה חשבון מקצועי ומיומן. לא מעט אנשים כיום נעזרים בשירותי רואה חשבון מנוסה המכיר היטב את כל שלבי הרישום. רוצים ליווי מקצועי וסיוע בהתמודדות מול מע"מ, מס הכנסה ורשות המיסים? חשוב לדעת שרואי חשבון מקצועיים ישמחו לסייע לכם בכל שלבי הרישום. מעבר לסיוע המקצועי, לרואי חשבון מורשים יש גישה ישירה לכלל המשרדים הנדרשים להשלמת הרישום, מה שיכול להקל עליכם בשלבי הבירוקרטיה ואף לקצר את משך ההמתנה עד לקבלת האישור המיוחל. נשמע מעניין? בשורות הבאות נגע בכל שלבי הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין כך שתוכלו להחליט האם אתם נעזרים בשירותיו המקצועיים של עורך דין או שמא משלימים את על שלבי הרישום בכוחות עצמכם.

חשוב להקדים ולומר כי כל הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין יכול להיעשות על ידי רואה חשבון מקצועי ומיומן. לא מעט אנשים כיום נעזרים בשירותי רואה חשבון מנוסה המכיר היטב את כל שלבי הרישום.
 

עוסק מורשה לעומת עוסק פטור

נקודה נוספת שיש להדגיש כבר בפתיחת הדברים עוד טרם תחילת הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין היא האפשרות לפתוח עוסק פטור. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לעובדה שהם רשאים לפתוח עוסק פטור, עוסק הפטור מכל תשלומי המע"מ. נשמע מעניין? חשוב לדעת כי עוסק פטור בישראל רשאי להציג מחזור של עד 100,000 שקלים מידי שנה ללא תשלומי מע"מ כלל. אם אתם מעריכים שהמחזור השנתי שלכם יעמוד על פחות מ 100,000 שקלים מידי שנה, כדאי לכם לבחור עוסק פטור. חשוב לדעת כי לא כל תחומי העיסוק רשאים לקבל את ההטבה של עוסק הפטור מתשלומי מע"מ. ישנן מקצועות שלא יכולים לעבוד בתור עוסקים פטורים, גם אם המחזור השנתי שלהם יעמוד על פחות מ 100,000 שקלים בכל שנה. מהנדסים? אדריכלים? מקצועות אלה ודומיהם אינם רשאים לעבוד בתור עוסקים פתורים.

פתיחת עוסק פטור אינה מחייבת! תוכלו לעבור לעוסק מורשה במידת הצורך

ומה אם התחלתם בתור עוסק פטור אך אתם מגלים שהמחזור השנתי שלכם צפוי להיות גבוה מ 100,000 שקלים? במקרים אלה אתם רשאים לשנות את העוסק שלכם מפטור למורשה ללא כל בעיה. כל בית עסק שהתחיל בתור עוסק פטור ועבר בהכנסותיו את 100,000 השקלים במהלך שנה קלנדרית, יועבר להיות עוסק מורשה. אז לפני שאתם ממהרים להתחיל בשלבי הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין, חשוב להעריך את סך המחזור השנתי שלכם ולשקול אפשרות של פתיחת עוסק פטור.

נקודה נוספת שיש להדגיש כבר בפתיחת הדברים עוד טרם תחילת הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין היא האפשרות לפתוח עוסק פטור.

הכירו את כל השלבים שתידרשו לעבור בהליך פתיחת עוסק מורשה אונליין

מחליטים לפתוח עוסק מורשה אונליין? חשוב שתכירו את כל שלבי הפתיחה שאתם חייבים להביא בחשבון. כפי שציינו מעלה, אחת האפשרויות לפתיחת עוסק מורשה אונליין היא בעזרת רואה חשבון מורשה המקושר ישירות למוסדות השונים, לרבות מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. רוצים לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם? אלה השלבים שתידרשו לעבור:

  • פתיחת עוסק מורשה אונליין במע"מ

ראשית, תידרשו להציג למע"מ שלושה מסמכים – תעודת זהות, צילום צ'ק מבוטל ופרטים מזהים אודות מקום בית העסק.

  1. תעודת זהות – חשוב להדגיש כי אתם חייבים להגיע עם תעודת הזהות עצמה, ולא עם רישיון נהיגה או דרכון בתוקף. מע"מ לא יקבלו שום תעודה מזהה מלבד תעודת הזהות עצמה. כמו כן חשוב לדעת שאתם נדרשים להביא את תעודת הזהות בצירוף הספח. תעודת זהות ללא ספח לא תאפשר לכם להתקדם לשלבים הבאים בהליך פתיחת עוסק מורשה אונליין.
  2. צילום צ'ק מבוטל – חשוב שהצ'ק המבוטל יהיה בחשבון של בעל העסק. כמו כן במידה ובעל העסק נשוי, חשוב שבן או בת הזוג תגיע לחתום על הטפסים. אנשים רבים שמגיעים לשלבי פתיחת עוסק מורשה אונליין, לא מודעים לעובדה שחשבון משותף מחייב את חתימתו של בן או בת הזוג, מה שגורר עיכובים מיותרים.
  3. מסמך מזהה של מקום בית העסק – שוכרים משרד או בית עסק? חשוב להביא חוזה חתום למעמד פתיחת העוסק שלכם. עובדים מהבית? הציגו חשבון ארנונה או חשבון חשמל להשלמת הליך ההרשמה.

לאחר הצגת המסמכים הללו, תידרשו למלא טופס פתיחת עוסק מורשה, או בשמו המקצועי, טופס 821. חשוב להקפיד למלא את הטופס במלואו ללא החסרת פרטים כלל. כמו כן חשוב לוודא שאתם ממלאים את הפרטים בדיוק רב וללא טעויות הקלדה. לא אחת קורה שאנשים שמגיעים לשלבי מילוי הטפסים בהליך פתיחת עוסק מורשה לא מדייקים בפרטים, מה שגורר עיכובים רבים בהליך ההרשמה. רוצים להימנע מכך? מלאו את כל הפרטים בכובד ראש תוך התייחסות לכל נקודה וסעיף בטופס.

  • פתיחת עוסק מורשה אונליין במס הכנסה

לאחר שסיימתם עם הצגת המסמכים ומילוי הטופס הנדרש במע"מ, השלב הבא הוא הרישום במס הכנסה. הרישום במס הכנסה כולל מספר שלבים פשוטים. טופס 5329 כולל סעיפים שונים, לרבות נתונים אישיים ונתונים על בית העסק שאתם נדרשים למלא. בחלקו הראשון של טופס 5329 אתם נדרשים למלא פרטים אישיים, כגון: כתובת, שם, מספר טלפון, מצב משפחתי ועוד. חשוב לחזור ולהדגיש כי כל טעות הקלדה או חוסר דיוק בפרטים עלול לגרור עיכובים משמעותיים בקבלת האישור לרישום בית העסק – מלאו את כל המסמכים בכובד ראש.

בחלקו השני של טופס 5329 אתם נדרשים למלא פרטים אודות בית העסק שלכם, לרבות מחזור הכנסות צפוי, מספר עובדים, תאריך פתיחת בית העסק ועוד. גם בפרטים הללו חשוב לדייק. סיימתם את מילוי הטופס? עוברים לשלב הבא, פתיחת עוסק מורשה אונליין בביטוח לאומי.

  • פתיחת עוסק מורשה אונליין בביטוח לאומי

התחנה הבאה בדרך לפתיחת העסק שלכם בהצלחה היא ביטוח לאומי. בביטוח לאומי תידרשו למלא טופס נוסף, טופס מספר 6101. טופס זה אף הוא כולל שני חלקים מרכזיים שתידרשו למלא. בחלק הראשון אתם נדרשים למלא מספר פרטים אישיים ובשלב השני אתם נדרשים למלא מספר פרטים אודות עיסוקכם בשנים האחרונות. הייתם שכירים? סטודנטים?בין עבודות? אתם נדרשים לציין זאת בטופס 6101.

אז לפני שאתם ממהרים להתחיל בשלבי הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין, חשוב להעריך את סך המחזור השנתי שלכם ולשקול אפשרות של פתיחת עוסק פטור.

הליך הפתיחה אונליין – יחסוך לכם לא מעט זמן יקר!

עד לפני מספר שנים כלל המבקשים לפתוח עוסק מורשה נדרשו לעבור פיזית בין כל המוסדות המעורבים בהליך הפתיחה. כיום, ניתן להשלים את כל שלבי הרישום אונליין ולחסוך לא מעט זמן יקר. הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין נחשב להליך פשוט המאפשר לכל המעוניין לפתוח עסק להשלים את כל השלבים ממקום אחד. אז אם גם אתם מתכוונים לפתוח עוסק מורשה בקרוב, חשוב לדעת שכל מוסד מעורב בהליך ההרשמה, לרבות מע"מ, ביטוח לאומי, ומס הכנסה מעמידים לרשותכם אתרי אינטרנט פשוטים ונוחים שיאפשרו לכם להוריד את כל הטפסים הנדרשים להשלמת הליך פתיחת עוסק מורשה אונליין. אפשרות זו תחסוך לכם זמן רב ותאפשר לכם לפתוח עסק מהמחשב בביתכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל