למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

פתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט

פתיחת חשבון בנק בחול דרך האינטרנטפתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט

חושבים לפתוח חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט? המאמר הבא הוא בשבילכם. בנקים במדינות זרות מאפשרים לישראלים רבים לפתוח חשבון בנק, הן בעבור לקוחות פרטיים והן בעבור חברות. במאמר הבא נסביר לכם כיצד מומלץ לבצע פתיחת חשבון בנק בחו"ל בדרך נכונה ובטוחה. 

 

פתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט- מתי צריך?

חשבון בנק בחו"ל מיועד לאנשים שמתכננים לעבור לחו"ל או שמנהלים עסקים בחו"ל. עם זאת, קיימים  ישראלים שמעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל גם מסיבות אחרות של שמירת סודיות או של השקעות. 

קיימות מדינות בהן תנאי השמירה על הסודיות הם נוקשים במיוחד. כמו כן, ענף ההשקעות יכול להיות משתלם מאוד בבנקים זרים בהם יש כלים להשקעה שאינם קיימים בישראל. 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא העמלות שיש לשלם. במדינות רבות ברחבי העולם העמלות זולות יותר מאשר העמלות בבנקים בישראל. כמו כן, השירותים מגוונים יותר ורחבים יותר, ניתן לבצע מגוון פעולות במטבעות זרים מה שלא בהכרח אפשרי בבנקים בישראל. 

בעקבות הסיבות הללו, אנשים רבים מעוניינים בפתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט. 

מספר קטגוריות רלוונטיות לבדיקה פתיחת חשבון בנק בחולפתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט- פרטים חשובים

על מנת לפתוח חשבון בנק בחו"ל, צריך לקחת בחשבון שההליך יכלול בתוכו תהליכים בירוקרטיים שונים. לכן, חשוב מאוד לדעת את הפערים וההבדלים השונים בין התקנונים הישראליים לבין התקנונים במדינה בה אתם מעוניינים לפתוח את חשבון הבנק. 

ריכזנו לכם מספר קטגוריות רלוונטיות לבדיקה- 

  • שירותים- אילו שירותים מוצעים לכם בבנק הזר? כמו כן חשוב לבצע בחינת איכות של השירותים השונים, ביניהם שירותי הייעוץ וההשקעות. 
  • עמלות- מומלץ לבדוק את ההבדלים בין העמלות על השירותים השונים בבנק. 
  • נגישות- חשוב מאוד להבין מה מידת הנגישות של הבנק ללקוחות שנמצאים מחוץ למדינה. קיימים בנקים המעניקים שירות יעיל ללקוחות מחות למדינה ויש בנקים שלא, לכן מומלץ לבדוק זאת. 
  • מידע- הבנקים שמאפשרים שמירה על סודיות ברמה גבוהה בדרך כלל יבקשו מכם מידע וחשיפה של פרטים רבים, על מנת למנוע הלבנות הון. לכן, חשוב מאוד להגיע מוכנים עם כל המידע הנדרש ולהיות מודעים לעובדה שיכולים לבקש מכם להיחשף. יש לקחת בחשבון שיכול להיות מצב בו תעמדו תחת פיקוח ובדיקות קפדניות שונות. בין היתר הבנקים הזרים יבקשו מכם פרטי דרכון מאושרים, המלצות מבנקים ישראלים ופרטי מגורים מאומתים. לכך יהיה עליכם להחזיק במסמכים הנדרשים. כמו כן, הבנקים יבקשו שקיפות בכל הנוגע להכנסות, חוזים שנוגעים לעסקאות שונות, מקורות הכנסה עתידיים ועוד. 
  • קבלת ייעוץ והכוונה- ההמלצה שלנו היא להשתמש בשירותים השונים של יועצי מס בינלאומיים או עורכי דין העוסקים בתחום מאחר ובכל מדינה שיטות המס שונות. על מנת למנוע הסתבכות עם רשויות המדינה, חשוב מאוד להבין באופן מדויק את תשלומי המס הנחוצים. לשם כך מומלץ להיעזר במומחים לתחום ולהיות בטוחים שאתם ממלאים את החובות שלכם כראוי. 

כפי שהבנו, פתיחת חשבון בנק כוללת תהליכים בירוקרטיים רבים הכוללים חתימה על מסמכים רבים. ההמלצה שלנו היא לשמור על כל המסמכים במרוכז. המסמכים מהווים עדות לקיום חשבון הבנק ולפעולות הנעשו בו. כמו כן, חשוב מאוד לזכור את שם המשתמש ואת הסיסמא לחשבונות הזרים. במידה ששכחתם את אחד מהשניים יהיה עליכם ליצור קשר עם נציג של הבנק ולפעמים הדבר לוקח זמן רב. כמו כן יש לקחת בחשבון כי קיימים בנקים שידרשו מכם להיפגש עם נציג באופן פיזית ויש כאלה שיסתפקו בשיחת טלפון. בכל מצב, מומלץ לשמור על כל המסמכים והפרטים השונים באופן הדוק. 

פתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט- כיצד?

אז הגענו לשאלה שחיכינו אליה, כיצד פותחים חשבון בנק בחו"ל? למעשה קיימות שתי דרכים לכך, כאשר האחת היא דרך האינטרנט והשנייה היא באופן ישיר מול הבנק המבוקש. 

הדרך בה תתבקשו לבצע פתיחת חשבון בנק תשתנה בהתאם לסוג החשבון שאתם מעוניינים לפתוח. 

  • פתיחת חשבון בנק בחו"ל דרך האינטרנט- פתיחת חשבון בנק דרך האינטרנט מתאפשרת רק במקרים בהם אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק למטרות בסיסיות. לשם כך יהיה עליכם להציג דרכון בתוקף ומגוון טפסים שונים לפי הנדרש. בין הטפסים השונים יהיו טפסים שמעידים על היסטוריה פיננסית, הכנסות עתידיות, תוכניות עסקיות ומסמכים שמוכיחים את הסיבות לפתיחת החשבון. 
  • פתיחת חשבון בנק בחו"ל באופן ישיר- במידה שאתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק למטרות מורכבות ועסקיות יהיה עליכם לעשות זאת באופן ישיר. כאן יהיה עליכם להיפגש עם נציגי הבנק ולפתוח את החשבון מולם. גם במקרה הזה יהיה עליכם להציג דרכון בתוקף ומגוון מסמכים ואישורים נדרשים. 

על מנת לשמור על חוקיות יש לדווח על פתיחת חשבון הבנק. המדינות ברחבי העולם מנסות להילחם בתופעה של הימנעות משתלום מיסים, הברחת נכסים, הלבנת הון וכו, ולכן קיימים הסכמים בינלאומיים בין מדינות שונות למניעת אלה. לכן, חשוב מאוד לדווח על פתיחת חשבון הבנק ועל כלל ההכנסות שלכם, גם במידה ואינן דורשות תשלום מס. אי דיווח נחשב לעבירה על החוק. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל