למגוון השירותים המשפטיים שאנחנו מציעים אונליין:

פתיחת חשבון בנק אונליין

פתיחת חשבון בנק אונלייןפתיחת חשבון בנק אונליין

פתיחת חשבון בנק אונליין ניתנת לביצוע הן בארץ והן בחו"ל בהתאם לרצונכם. במידה שאתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו"ל תוכלו לעשות זאת בקלות אונליין. אז כיצד נעשה זאת ומה חשוב לבדוק לפני? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

פתיחת חשבון בנק אונליין- מה נקבל?

כאשר אתם מבצעים פתיחת חשבון בנק אונליין אתם יכולים להנות ממספר הטבות- 

 • ניהול של חשבון הבנק באופן דיגיטלי- תוכלו להנות משירותים מסוימים שניתנים רק בדיגיטל וכך גם מעמלות שונות מאשר העמלות בסניפים. חשבון בנק דיגיטלי מתאים לאנשים שלא צריכים פעולות פיזיות רבות או בכלל. 
 • סניף בנק דיגיטלי- קיימת חבילה של שירותים שלא מצריכה מכם להגיע לסניף הבנק שלכם כלל. כך תוכלו להתנהל מול מסך הטלפון הנייד שלכם. 
 • בנק דיגיטלי מלא- כאן למעשה תוכלו להנות מכלל שירותי הבנק באופן דיגיטלי. יש לשים לב כי הבנקים הדיגיטליים לא מזוהים מותגית בממשקי הדיגיטל עם הבנקים הגדולים שכביכול מפעילים אותם, לכן יש לקחת זאת בחשבון. 

פתיחת חשבון בנק אונליין- מה כדאי לבדוק לפני

על מנת לפתוח חשבון בנק אונליין, צריך לקחת בחשבון שההליך יכלול בתוכו תהליכים בירוקרטיים שונים. כמו כן, במידה שאתם מעוניינים לפתוח את חשבון הבנק במדינה זרה, חשוב מאוד לדעת את הפערים וההבדלים השונים בין התקנונים הישראליים לבין התקנונים במדינה בה אתם מעוניינים לפתוח את חשבון הבנק. 

ריכזנו לכם מספר קטגוריות רלוונטיות לבדיקה לפני פתיחת חשבון בנק אונליין- 

 • שירותים- אילו שירותים מוצעים לכם בבנק? בדקו מה השירות ומומלץ מאוד לבצע גם בחינת איכות של השירותים השונים, ביניהם שירותי הייעוץ וההשקעות. 
 • עמלות- מומלץ לבדוק את ההבדלים בין העמלות השונות על השירותים השונים בבנק.  
 • מידע- קיימים בנקים שמאפשרים שמירה על סודיות ברמה גבוהה אך הם בדרך כלל יבקשו מכם מידע וחשיפה של פרטים רבים, על מנת למנוע הלבנות הון. לכן, חשוב מאוד להגיע מוכנים עם כל המידע הנדרש ולהיות מודעים לעובדה שיכולים לבקש מכם להיחשף. יש לקחת בחשבון שיכול להיות מצב בו תעמדו תחת פיקוח ובדיקות קפדניות שונות, במיוחד אם תפתחו חשבון בנק במדינות זרות. 
 • בפתיחת חשבון בנק בחו"ל- הבנקים הזרים יבקשו מכם פרטי דרכון מאושרים, המלצות מבנקים ישראלים ופרטי מגורים מאומתים. לכך יהיה עליכם להחזיק במסמכים הנדרשים. כמו כן, הבנקים הזרים יבקשו שקיפות בכל הנוגע להכנסות, חוזים שנוגעים לעסקאות שונות, מקורות הכנסה עתידיים ועוד. בנוסף, חשוב מאוד להבין מה מידת הנגישות של הבנק ללקוחות שנמצאים מחוץ למדינה. קיימים בנקים המעניקים שירות יעיל ללקוחות מחות למדינה ויש בנקים שלא, לכן מומלץ לבדוק זאת.
 • קבלת ייעוץ והכוונה- ההמלצה שלנו היא להשתמש בשירותים השונים של יועצי מס או עורכי דין העוסקים בתחום. על מנת למנוע הסתבכות עם רשויות, חשוב מאוד להבין באופן מדויק את תשלומי המס הנחוצים, הן בפתיחת חשבון בארץ והן בחו"ל. לשם כך מומלץ להיעזר במומחים לתחום ולהיות בטוחים שאתם ממלאים את החובות שלכם כראוי. 

כפי שהבנו, פתיחת חשבון בנק כוללת תהליכים בירוקרטיים רבים הכוללים חתימה על מסמכים רבים. ההמלצה שלנו היא לשמור על כל המסמכים במרוכז. המסמכים מהווים עדות לקיום חשבון הבנק ולפעולות הנעשו בו. כמו כן, חשוב מאוד לזכור את שם המשתמש ואת הסיסמא לחשבונות הבנק, במיוחד כאשר הם זרים. במידה ששכחתם את אחד מהשניים יהיה עליכם ליצור קשר עם נציג של הבנק ולפעמים הדבר לוקח זמן רב. כמו כן יש לקחת בחשבון כי קיימים בנקים שידרשו מכם להיפגש עם נציג באופן פיזית ויש כאלה שיסתפקו בשיחת טלפון. בכל מצב, מומלץ לשמור על כל המסמכים והפרטים השונים באופן הדוק. 

פתיחת חשבון בנק אונליין- מה עוד ניתן לבצע דרך האינטרנט?

כיום, בזכות התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט ניתן לקבל שירותים בנקאיים מקיפים אונליין. למעשה, את רוב הפעולות תוכלו לבצע דרך האינטרנט ולא תצטרכו להגיע לסניף הבנק שלכם באופן פיזי. 

פעולות שניתן לבצע באופן אונליין-

 • פתיחת חשבון בנק אונליין במגוון הבנקים השונים, הן בארץ והן בחו"ל. 
 • השקעות- תוכלו לנהל את ההשקעות שלכם ולסחור בשוק ההון דרך האינטרנט. 
 • תוכלו לצפות במידע רחב מאוד על החשבון שלכם, לראות את המצב שלו ולצפות בתנועות שנעשות בו. 
 • דרך האינטרנט ניתן להעביר כסף לחשבונות בנק אחרים או לאנשי קשר (על ידי אפליקציות שונות כמו BIT, לדוגמא).
 •  תוכלו להפקיד צ'קים על ידי סריקה של הצ'ק וכך גם לצפות בצ'קים שהופקדו. 
 • תוכלו לבצע תשלומים באופן מקוון בקלות- חשבון מים, חשבון חשמל, ארנונה ועוד- על ידי סריקה של קוד על החשבון שקיבלתם. 
 • תוכלו לצפות במידע נרחב על כרטיס האשראי שלכם כולל חיובים, זיכויים, מסגרות ועוד. 
 • תוכלו לצפות במידע נרחב לגבי ההלוואות שלכם- פירוט של ההלוואות, יתרות שנותרו לתשלום, תשלומים שבוצעו ועוד. עם זאת, על מנת לסגור הלוואה יש להגיע לסניף. 
 • תוכלו לצפות במידע נרחב לגבי משכנתאות- פירוט משכנתאות, יתרה לתשלום, תשלומים שבוצעו ותשלומים עתידיים. עם זאת על מנת לסגור משכנתא יש להגיע לסניף. 
 • תוכלו לצפות במידע לגבי תוכניות חסכון, פיקדונות או חסכונות שצברתם. 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל
קבוצת מילניום - מומחים בהקמת חברה בחו"ל

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

פירוק חברה מקוון
פירוק חברה

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

פירוק חברה

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

צרו קשר להתייעצות עם אחד המומחים שלנו

פירוק חברה מקוון

פירוק מרצון

פירוק מרצון הוא הליך פירוק של חברה אשר איננה פעילה ואיננה מניבה עוד בעבור בעליה. חברה שאיננה פעילה משמעותה בזבוז משאבים משווע עבור בעליה, בין

פירוק חברה חוק החברות

פירוק חברה מרצון הוא אחד ההליכים המשמעותיים בעבור בעלי חברות לא פעילות, זאת מאחר שהפיתרון הנהדר הזה חוסך ביזבוז משאבים באופן משמעותי במיוחד לבעלי החברה.

רשם חברות פירוק חברה

פירוק חברה הוא אחד מהליכי הזכות המשמעותיים ביותר בעבור בעלי חברות, למרות מה שנהוג לחשוב. זאת מאחר שמרבית הליכי הפירוק הם למעשה הליכים רצוניים, אשר

פרסום ברשומות פירוק חברה

פירוק מרצון הליך מזורז

חברה שאיננה פעילה היא חברה אשר איננה מניבה עוד בעבור בעליה, ומעבר לכך, היא חברה אשר משמעותה ביזבוז משאבים דרמטי, בין היתר צבירת קנסות, חובות

פירוק מרצון בהליך מזורז

חברה אשר איננה פעילה היא חברה שמהותה הוא ביזבוז משאבים, ולא רווח, שהוא הסיבה בגינה חברה נפתחת מלכתחילה. מדובר בטריגר לצבירה של חובות ענק, ועל